777 028 283

Ing. Květoslava Nováková odchází do penze, uzavírá biorezonanční ordinaci a předává své klienty kolegyni Ing. Vlastě Fajtlové, které důvěřuje a oceňuje její znalosti s biorezonancí, jako svoje vlastní. Její webové stránky jsou www.bicomytherapy.cz

Vaše ohlasy

Hyperfunkce štítné žlázy od: Markéta 29. 1. 2014, 22:47:24
Na podzim mi byla diagnostikována hyperfunkce štítné žlázy. Lékař mi napsal Thyrozol a doporučil mi operaci s tím, že není pravděpodobné, aby moje štítná žláza začala fungovat normálně. Navštívila jsem ordinaci Bicom - Ostrava a po dvou měsících, kdy jsem pravidelně chodila na terapie, jsem dnes bez léků a můj ošetřující lékař nevěřícně kroutil hlavou a konstatoval, že uzdravení štítné žlázy v mém případě je naprosto neobvyklé.
Libido a hormonální antikoncepce od: :-) 6. 2. 2014, 20:45:29
Po dlouhodobém užívání hormonální antikoncepce se u mě výrazně snížila touha po partnerovi, ani změna druhu pilulek nic nevyřešila. Po návštěvě této ordinace jsme oba s partnerem přímo nadšeni výsledkem :-). Děkujeme!
Deprese od: Vlasta 12. 2. 2014, 21:49:12
Již mnoho let trpím poruchou spánku a depresemi.Užívám antidepresiva a léky na spaní, bez kterých nemohu spát.Před několika měsící jsem začala chodit na biorezonanční terapii a dnes se cítím mnohem lépe. Nemám deprese a dávku léků jsem postupně snížila na polovinu.
Problémy s prostatou od: Jindra 13. 2. 2014, 09:36:22
Mám problémy s prostatou a již několik let chodím na urologii k pravidelným kontrolám hodnoty PSA. Poslední dva roky se hodnota PSA stále zvyšovala a lékař mi chtěl udělat biopsii. Začal jsem následně navštěvovat ordinaci BICOM v Ostravě a hodnota PSA se výrazně zlepšila, že jsem na biopsii nakonec nemusel.
Dávivý kašel od: Marcela 15. 2. 2014, 19:57:57
Asi rok jsem se trápila a dusila kašlem, obvodní lékařka vždy konstatovala, že jsem poslechově čistá. Až Bicom odhalil plíseň na plících, kterou se podařilo po několika návštěvách zničit a tímto se zbavit dávivých záchvatů kašle.
Rovnováha od: Bedřich 3. 3. 2014, 15:55:15
Po zjištění, že ve FN H.Králové bylo založeno odd. -čínské medicíny-, jsem se rozhodl ověřit si možnosti terapie. Asi měsíc jsem měl menší problémy s rovnováhou při chůzi, o kterých jsem nikomu neřekl. Když byly potíže zjištěny a odstraněny a konstatovány jiné, začal jsem docházet opakovaně a také moje manželka.
Zub moudrosti od: Jolana 4. 3. 2014, 22:30:53
Na podzim mi bolestivě oteklo okolí ne zcela prořezaného zubu moudrosti, oblast se zanítila a zubní lékařka doporučila odstranění zubu na zubní chirurgii. Po dvou terapiích přístrojem bicom se zánět uklidnil a zub se zcela prořezal bez dalších problémů.
Příčina obtíží od: Markéta 18. 3. 2014, 09:26:40
Na BICOM jsem šla spíše ze zvědavosti, docela skeptická, ale musím říct, že přístroj funguje. Konečně jsem zjistila příčinu obtíží,i těch, kterých jsem si dříve nevšímala. Cítím se teď mnohem lépe. Přístup paní Novákové je velmi přátelský, takže vřele doporučuji. Za ty peníze to stojí!
Candida Albicans (kandidóza) od: Martin 19. 3. 2014, 08:39:56
Měl jsem plíseň v trávicím traktu Candida Albicans (kandidóza), která mi způsobovala řadu problémů. Trávicí problémy, únava, špatná koncentrace a pod. Tyto problémy trvaly roky. Po třech terapiích mám po problémech :)
Cysta od: Kateřina 30. 5. 2014, 14:39:50
Při vyšetření na gynekologii mi byla objevena cysta, která se ani po dalším vyšetření nezmenšila a lékař plánoval operaci. Po několika terapiích na přístroji Bicom lékař konstatoval zmenšení a tak operace nebude nutná. Určitě doporučuji tuto alternativní možnost a děkuji paní Novákové.
Bez předmětu od: anonym 2. 6. 2014, 10:10:23
Moc děkuji za srdecny pristup pri terapii prístroje bicom. Po několika terapiích dochází ke zlepšování zdravotního stavu. Bohoušek
Atopický ekzém od: Martin 16. 7. 2014, 21:05:48
Dobrý deň, Od detstva som trpel atopickým ekzémom. Po pár terapiách a dodržiavaním diéty, ekzém začal postupne miznúť. Dnes ho vôbec nemám a zmizlo i časté svrbenie. I keď občas poruším diétu, tak podráždenie rýchlo odíde. Rozhodne odporúčam túto alternatívnu liečbu a ďakujem. S pozdravom Martin.
Borelie od: Dagmar 29. 8. 2014, 10:52:52
Několik let jsem trpěla boreliozou a bolestmi kloubů.Antibiotika, která jsem brala několikrát ročně mi nepomáhala a stav se zhoršoval.Po několika návštěvách biorezonanční ordinace se podařilo borelii zlikvidovat a můj zdravotní stav se velmi zlepšil.Doporučuji všem, kdo trpí touto chorobou.
Borelie od: Eva 11. 9. 2014, 15:14:09
Šla jsem na terapii z důvodu velké nevolnosti a Borelie, po několika terapiích se můj stav velmi zlepšil a po každé terapii se cítím mnohem lépe a také velmi oceňuji přístup paní Novákové, která je velmi milá a vstřícná. Doporučuji na mnoho neduh a potíží, které zhoršují zdravotní stav.
Celkový stav organismu od: Miroslav 11. 9. 2014, 18:45:32
Je mi 67 let a za léta života se mi nahromadily různé zdravotní problémy. Při léčbě různými léky se léčily vždy pouze následky, nikoli příčiny nemoci. A protože jsem zastáncem celostní medicíny zvolil jsem biorezonanční vyšetření a terapii. A byl jsem překvapen diagnózou: blokády energie v meridiánech (odstraněno), velmi silný vliv geopatogenních zón v místě bydliště (odborně změřeno, potvrzeno a odstraněno), překyselení organismu (!), elektrosmog, toxiny a další. Dále byla odstraněna kandidóza, bolesti páteře, bolesti ramene po úrazu, některá bakteriální napadení a další. Mám za sebou 5 sezení. Nyní jsou na řadě paraziti a další virózy v těle. Doporučuji všem toto vyšetření a zvláště zde u paní Ing. Květoslavy Novákové Ph.D., která má velice vstřícný přístup ke svým pacientům a ochotně každému vysvětlí všechny okolnosti zdravotních problémů. S pozdravem Miroslav.
Hluk v uchu od: Květoslava 22. 9. 2014, 18:26:55
Paní dr.Nováková je velmi pečlivá, svou práci dělá svědomitě.Dovede odborně poradit. Odstranila mi např. praskání v pravém uchu, které mne velice obtěžovalo.(a to během asi 10 min)Přístroj Bicom určil příčinu a paní dr. mi jí perfektně odstranila. Na paní dr. je určitě spolehnutí. Máte-li nějaký zdrav. problém, neváhejte a nebojte se navštívit dr. Novákovou. Zdraví Květoslava.
Borelie od: Magdalena 10. 11. 2014, 08:56:05
Navštěvuji paní Novákovou nejen já, ale i mé děti. Po celkových terapiích se náš zdravotní stav zlepšil. Dcera přestala trpět na streptokokové záněty, mě se zlepšila pleť, menstruační bolesti a celkově psychika. Pomoc paní Novákové jsem také vyhledala, když syna infikovalo kliště borelií. Borelie byla velmi agresivní, dětský lekař nasadil antibiotika a připravoval mě na delší léčbu. Po dobrání antibiotik a dvou terapií na bicomu šel syn na kontrolní odběr krve (po třech měsících). Výsledky byly vynikající, v krvi nebylo teměř znát, že by syn borelii vůbec kdy prodělal.:) Díky moc a všem doporučují.
Zápal plic od: Romana 13. 1. 2015, 08:21:45
O biorezonanci jsem slyšela již dřív, ale jak to bývá, k paní Novákové mě dovedl akutní stav syna. 2 dny před odjezdem na dovolenou onemocněl syn atypickým oboustranným zápalem plic, které lékař řešil antibiotiky. Již po prvním sezení se jeho stav zlepšil a po druhém sezení byl zdravý, atb jsme nenasadili a užili si dovolenou u moře. Od té doby jsme s paní Novákovou v kontaktu. Cením si její pečlivosti a vřele doporučuji.
Neustálá bolest v krku od: Honza 21. 2. 2015, 18:30:03
Jsem člověk, který hned tak něčemu neuvěří a ke všemu potřebuje nějaký důkaz. Ne jinak tomu bylo i u BICOMu. K paní Novákové mne dovedl dárkový poukaz od mé přítelkyně, která terapii již s nadšením absolvovala. Již několik let mne trápila neustálá bolest a pálení v krku. Angýny jsem měl několikrát do roka. Příliš jsem nevěřil v pozitivní účinky této léčby, ale poukaz je poukaz, proč to tedy nezkusit. Po ošetření krku jsem ke svému překvapení okamžitě pocítil změnu. Pálení a škrábbání bylo to tam. Měl jsem pocit, jako by mi odtamtud někdo vytáhnul zátku a všechno se tak nějak uvolnilo. Tohle byl pro mne důkaz. Od té doby jsem podstoupil již řadu terapií a cítím se skvěle. Paní Nováková prostě ví co dělá, ikdyž to možná někomu může na první pohled připadat jako sci-fi. Já svůj důkaz mám. A co vy?
Omluva od: Květoslava Nováková (bicom-optimaseznam.cz) 24. 2. 2015, 23:12:57
Ráda bych se touto cestou ještě jednou omluvila paní Š. za nepříjemnost, která se mi včera (23.2.2015) přihodila. Na stejnou dobu jsem měla objednané dvě klientky. Ještě nikdy se mi to nestalo. Nabízela jsem paní Š.,aby počkala cca 45 minut a pak ji vyšetřím, ale ona to odmítla. Moc mě to mrzí, ale každý z nás čas od času udělá chybu.
Poděkování od: Milan 1. 6. 2015, 21:40:35
Poděkování. V minulém roce se mi výrazně zhoršil můj zdravotní stav,i když průběžné kontroly u lékaře i prováděné krevní testy včetně vyšetření SONO, CT a dalších nesignalizovaly žádný závažnější problém. Začal jsem však pozorovat zhoršování zdravotního stavu po požití některých jídel hlavně z pšeničné mouky i některých nápojů včetně čajů. Kontrola na alergologii však nepotvrdila žádný alergologický problém. Obrátil jsem se tedy prostřednictvím přítelkyně naší rodiny na paní ing. Květoslavu Novákovou Ph.D. Toto rozhodnutí pokládám za velmi šťastné, protože hned po prvních terapiích a úpravě jídelníčku došlo k výraznému zlepšení mého zdravotního stavu. Zatím se vše jeví jako potravinový problém spojený s plísněmi aj. Přístup paní Novákové ke klientům, s kterým jsem se setkal považuji za maximálně vstřícný, ohleduplný a velmi pečlivý. Nakonec o všem svědčí předchozí článek - omluva paní Novákové za chybičku, která nastala před několika měsíci při objednání klientky. Tato omluva už je na stránkách více než 3 měsíce a domnívám se, že to jenom dokresluje upřímný zájem paní Novákové tuto chybičku napravit. Snad to už paní Novákova stačí :-). Děkuji Vám za péči a profesionalitu a přeji hodně spokojených klientů.
Poděkování od: Pavlína 21. 7. 2015, 07:25:03
Dobrý den paní doktorko, dobrý den všem. Děkuji tímto paní doktorce za péči při řešení našich problémů. Jezdíme k ní celá rodina a všem pomohla jak s ekzémem, těžkými kovy tak s nastartováním imunitního a hormonálního systému. Děkujeme a přejeme pevné zdraví a úsměv na rtech.
Poděkování od: Lenka 4. 8. 2015, 20:04:31
Dobrý den, k paní Novákové jsem začala docházet z důvodu neustálého pálení očí, diagnóza zněla chronický zánět spojivek. Tento stav trval asi rok a lékaři si se mnou nevěděli rady. Po pár sezeních mám po problémech. Bicom všem doporučuji. Děkuji mnohokrát za přístup a péči.
Velké díky od: Marcela 2. 9. 2015, 12:55:14
Dobrý den, po onkologické léčbě jsem pochopila, že je velmi důležitá prevence a nalezení příčiny onemocnění. Paní Nováková mi s velkou trpělivostí a péči diagnostikovala a postupně z těla odstranila mnoho zátěží, kde u tohoto léčení oceňuji komplexní přístup. Mám velkou radost, že při poslední kontrole byly všechny mé výsledky zcela v pořádku. Moc děkuji a všem doporučuji.
Kvasinková infekce u miminka od: Markéta 3. 11. 2015, 21:38:33
Přidám se s pozitivními ohlasy na biorezonanční metodu diagnostiky a následného léčení. Od třetího měsíce náš syn začal trpět ošklivou vyrážkou, která mokvala a postupně se šířila po celém tělíčku. Pediatr a kožní lékař vše "hodili" na atopický ekzém a ani jedno jejich doporučení nepomohlo. Na biorezonanci se jasně ukázal problém se zátěžemi a především kvasinkou ve střevě, která vyrážku způsobila. Problém byl ve mně, protože se vše přenášelo přes mateřské mléko. Paní Květka nám velice pomohla, odhalila alergické potraviny a s každou další návštěvou se situace lepšila. Dnes dodržujeme jen drobný dietní režim a vyrážka je pryč. Sama si dnes u ní procházím řízenou detoxikací a na návštěvy k ní dochází i další příbuzní, takže pozitivních zkušeností máme spoustu. Sama za sebe doporučuji každé ženě, která plánuje těhotenství, projít si komplexní detoxikací a očistou organismu a to za pomocí biorezonance!
re od: Zdenka 17. 1. 2016, 12:47:38
Dobrý den.chtěla bych se zeptat,jestli pomuže biorezonance na tetanii děkuji.
Re: re od: anonym 18. 1. 2016, 18:11:47
Ano na tetanii může biorezonance pomoci, je však nutné zjistit příčinu proč organismus spotřebovává velké množství hořčíku. Příčinou může být například přítomnost těžkých kovů,mimořádná stresová zátěž a podobně.
Biorezonanční léčba na bicomu je úžasné panaceum... od: Miluše 20. 1. 2016, 18:49:22
...čili léčba a především správná diagnostika všech možných zdravotních potíží. A pomáhá nejen u dětí a mladších osob, což je pochopitelné, ale i u starších, kdy lékaři mají své obvyklé rčení: "co byste chtěla ve vašem věku". Musí se ale počítat s tím, že léčba mnoha už zastaralých - dá se říct chronických - nemocí je u seniorů pomalejší, ale nakonec se stejným pozitivním výsledkem, jako u mladého organizmu. Musím také vyzvednout vynikající znalosti, schopnosti i přístup ke klientům paní Novákové, její snahu se neustále při této práci zdokonalovat a učit se mnohým novým postupům léčby na přístroji bicom. A to vše ku prospěchu nám - jejím klientům. Moc Vám za to děkujeme.
Revmatoidní artritida od: Irena 27. 1. 2016, 06:45:05
K pani Novákové jsem začala docházet na základě doporučení. Několik let mě trápí silné bolesti a zvyšující se únava. Po několika terapiích se můj zdravotní stav zlepšil, zmizely otoky kloubů, přestalo bolet rameno, se kterým si lékaři nedovedli poradit, bez problémů můžu vykonávat běžné činnosti, nemusím brát léky na snížení bolesti. A bonus? Zlepšení kontrolních odběrů a o sedm kilo nižší váha.
hypotyreóza od: Taťána 14. 5. 2016, 17:27:01
Dobrý den, ráda bych poděkovala paní Květoslavě za péči, s kterou se mi věnovala. Po zjištění hypothyreózy mi byly stále pouze navyšovány dávky hormonů a situace se nelepšila. Navíc vysoké dávky hormonů způsobily navyšování váhy a třes ve svalech. Při návštěvě paní Květa zjistila velkou zátěž způsobenou geopatogenním zářením (potvrzeno), kterou štítná žláza nezvládla a zcela se vyčerpala. Po půl roce a asi 10 sezeních na Bicomu moje lékařka konstatovala hodnoty TSH jako u malého dítěte, což přičítala dávce hormonů, které mi předepsala. V té době jsem již snížila tuto dávku na minimální příjem. Nyní jsem bez prášků a cítím se výborně. Moc děkuji a beru si k srdci i další doporučení, které snad povedou k dalšímu zlepšení mého zdravotního stavu.
Akupunktura od: Miluše 6. 10. 2016, 10:49:11
Pro své značné pohybové potíže, jsem akupunkturu absolvovala již v dřívějších létech, ať už v lázních nebo na rehabilitačních odděleních zdravotních zařízení. Ovšem provádění akupunktury u paní ing. Novákové je úplně o něčem jiném. Už při vyhledávání nejvhodnějších akupunkturních bodů i jejich stimulace jehličkami je velice precizní a důsledná. Proto i tato její léčba má dokonalý účinek. Zablokované body a dráhy se pod vlivem "jehliček" uvolňují a obzvlášť po prvním sezení jsem si připadala jako pták - jenom vzlétnout. I dále během dalších sezení se pohyblivost mých již značně artrotických kloubů uvolňovala, což jsem mohla pozorovat při tělesném cvičení nebo při chůzi. Doporučuji akupunkturu u paní ing. Novákové každému s pohybovými problémy, ale pozitivní účinky této metody jsou i u mnoha jiných zdravotních problémech.
Pro muže od: Miroslav 14. 10. 2016, 10:33:23
Dobrý den, jsem jeden z těch, kterým biorezonanční terapie opět pomohla vrátit optimismus do života. Tento vzkaz posílám především všem mužům, kteří mají problémy s prostatou. Mi samotnému byla pozdě zjištěna vysoká úroveň PSA, následovala biopsie s pozitivním nálezem a onkologická léčba. O těchto problémech se zmínil paní Doktorce Novákové, ke které jsem již docházel na biorezonanční terapie. Ta mi navrhla a vysvětlila, jak by mi mohla biorezonanční terapie pomoci při nemoci prostaty. Bez váhání jsem s touto terapií souhlasil a dnes můžu s jistotou konstatovat, že to byla správná volba. Dnes již neberu léky na udržení nízké hodnoty PSA, která je pravidelně kontrolována a je stále pod 1ug/l. Jsem velmi vděčný paní Doktorce Novákové jak za tuto, tak i za všechny ostatní terapie a pevně věřím, že se problémy, které jsem s prostatou měl, již nikdy nevrátí. Chlapi neváhejte a využijte této šance, kterou biorezonanční terapie spolu s profesionálním přístupem paní ing. Květoslavy Novákové Ph.D. nabízí!
Borelióza od: Blanka 14. 6. 2017, 11:21:08
Dobrý den, ráda bych poděkovala paní Novákové za profesionální a vstřícný přístup při pomoci s mými zdravotními problémy. Po prodělaném zánětu mozku a podezření na boreliózu mně bohužel ostravští lékaři nijak nepomohli, naopak rozhodili tělo léky proti bolesti a antidepresivy. Po dvou letech beznaděje jsem se obrátila na lékaře v Praze, kde mi byla diagnostikována agresivní borelióza a další infekce. Dostala jsem dlouhodobě antibiotika, která zastavila rapidní zhoršování mého zdravotního stavu. Vedle klasické medicíny jsem hledala další cesty k uzdravení a posílení imunity. Od doby, kdy chodím k paní Novákové, se cítím méně unavená, stále se zmírňují vleklé zdravotní obtíže. Sezení od sezení se cítím čím dál lépe, i když zlepšení je pozvolné vzhledem k intenzitě mého postižení. Ale stejně pozitivní efekt pociťuje i moje maminka, která byla také nakažena boreliózou a ko-infekcemi, i když jí postihly jiné orgány. Objektivně se zlepšení u mně projevuje i na pravidelných testech u lékaře v Praze. Děkuji za pomoc a věřím, že Bicom může pomoci s řadou jinak "neřešitelných" zdravotních problémů.
Steatóza jater od: Dana 16. 10. 2017, 16:36:45
Mám pokročilou steatozu jater při hemochromatoze. Nyní nepříjemný pocit v podžebří, více vpravo, vystřelující do zad. Jaterní testy jen velmi lehce zvýšené u jedné hodnoty. Vyšší feritin.
Problémy s prostatou od: anonym 4. 10. 2018, 08:34:59
Měl jsem dlouhodobé problémy s prostatou, vysoké PSA. Vypadalo to, že budu muset podstoupit punkci. Začal jsem navštěvovat ordinaci u paní Novákové, která zjistila, že mám zánět prostaty a po několika terapiích se PSA začalo snižovat. Moc děkuji. Pavel.
Kožní problém od: Milan 21. 11. 2018, 20:36:54
Vážení, dovolte mi touto cestou poděkovat paní doktorce Novákové, za její lidský přístup a vysokou odbornost s jakou přistupuje k řešení lidských starostí. S kožním onemocněním mi pomohla, a to tak, že již nemusím ruce schovávat ( pracuji v obchodní oblasti kontakt s lidmi ) Mohl bych tady dlouho psát jaká je odbornice a jakých výborných výsledků dosahuje ... To vše jsou pro ostatní jen slova ale jen já vím jak mi pomohla. Paní doktorko, přeji hodně zdraví Vám i celé Vaší rodině Milan S.
Děkuji od: Adéla 7. 1. 2019, 16:06:01
Paní Nováková je velice lidská a přístupná, člověk se opravu nebojí svěřit. Po pravidelných návštěvách mi už po půl roku přestaly silné menstruační křeče (se kterými mi dřív pomohly pouze léky od bolesti) a nadále pokračuji se zlepšováním.
dotaz od: tabita 15. 7. 2020, 17:02:25
dobrý den,jsem zdrav.setra,mám chron.potíže,nyní zdřejmě coxsackie,zajímalo by mě,zda je metoda bicom slučitelná s křestánstvím...díky. p7Reakce na příspěvek od: Markéta

(Pro vložení je třeba vyplnit aspoň text příspěvku a ověřovací kód)
Text:
Předmět:

Opište text z obrázku  :   

Jméno:
E-mail:
skrýt můj e-mail v diskuzi